KRİSTALİ SANATA DÖNÜŞTÜRÜR. 

Kurumsal

SELDEK Yatırım Ltd.Şti. olarak KRİSTAGRAF markasıyla 15 yılı aşkın süredir, plaket,ödül,kristal fotoğraf ve promosyon ürünlerimiz ile siz değerli iş ortaklarımıza hizmet ediyoruz.

Deneyimli tasarımcılarımızın ve cam ustalarımızın ellerinde kristal; ödül, plaket, büro araçları, hediyelik eşya olarak yeniden estetik kazanarak doğuyor. Bayi toplantılarında,personelinize yönelik ödül törenlerinde,  mezuniyet törenlerinde, ürün lansmanlarında, fuarlarda,festival ve şenliklerde, geleneksel ödül törenlerinde, özel etkinliklerde, kongre ve yıl dönümü etkinliklerinde yüzlerce çeşit ürünümüzle yaratıcı  çözümler sunuyoruz.

Üretimde gelişmi lazer makineleri ve son teknoloji makine parkurumuzla size özgü tasarımları, ürün,bina, yapı, logo ve figürleri 2ve 3 Boyutlu formlarla kristal ürünler içine işliyoruz. 

Tasarım ve üretim sürecindeki güvenilir ve titiz tutumumuzla, müşteri memnuniyeti ilkesini temel hedef edinen firmamız, bu süreçteki kalitesinin ödülünü, tüm sektörlerdeki önemli şirketlerin, sivil toplum örgütlerinin, yerel yönetim – kamu kurumlarının ve meslek örgütlerinin bu alandaki tedarikçişi olarak kazanmıştır.

Firmanızın reklam stratejisindeki temel hedeflerini, yaratıcı tasarım birikimimiz ışığında kristal ürünlere işliyoruz. Gelin plaket – ödül, reklam  promosyon ürünlerinizi ve diğer kurumsal ihtiyaçlarınızı birlikte tasarlayalım.